شرکت رهیاب صنعت البرز
با مسئولیت محدود در سال 1387 به شماره ثبت 321627 تاسیس گردید

این شرکت با بیش از صدها پروژه اجرا شده در زمینه سیستم های تسلیح خاک، بهسازی بستر و...، مفتخر است انواع محصولات ژئوسنتتیکی به ویژه ژئوگریدهای مسلح کننده خاک را تولید و تامین نماید. همچنین این مجموعه آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مهندسی و طرح های گوناگون در خصوص انواع سیستم های تسلیح خاک (ژئوگریدی)، تثبیت و بهسازی ترانشه و بسترهای سست با روش های مختلف مانند میخکوبی، انکراژ، شمع بتنی، ستون سنگی، جت گروتینگ، اختلاط عمیق و... اعلام می دارد. این مجموعه در سال 1398 در رده شرکت های دانش بنیان قرار گرفته است. همچنین در رزومه فعالیت های شرکت رهیاب صنعت البرز، سابقه همکاری با شرکت Maccaferri ایتالیا و استفاده از محصولات ژئوسنتتیکی آن در سیستم های تسلیح خاک، تسلیح آسفالت، ترانشه های ریزشی و... وجود دارد.


خط مشی

شرکت رهیاب صنعت البرز با حدود 15 سال سابقه در صنعت ژئو سنتتیک و با بکارگیری نیروهای متخصص و تلفیق دانش، نوآوری و خلاقیت اقدام به تولید و فروش انواع مصالح ژئو سنتتیک مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی می‌نماید و در همین راستا با ایجاد چرخه ارزش، کیفیت محصول و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

هدف اصلی اين مجموعه بهبود مداوم کیفیت محصولات و نیز كسب اعتماد، اطمينان و رضايتمندي مشتریان در تمامي مراحل مي باشد. در همین راستاي این شرکت اقدام به استقرار و اجرای سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 نموده و رئوس ذیل را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است:

1- اهتمام در ارائه محصولات با کیفیت و بادوام و بهبود مدوام آن در راستای رضایت مشتریان؛
2- توسعه بازارهای داخلی و بین المللی؛
3- توسعه سبد محصولات؛
4- توسعه سرمایه های مشهود و نامشهود؛
5- ارتقاء بهره‌وری کارکنان از طریق افزایش انگیزش، آموزش و تفویض اختیار؛

این شرکت به منظور تحقق رئوس فوق، فرآیندهای شرکت را از طریق اشاعه فرهنگ کار گروهی استقرار داده و با تعیین اهداف و اجرای برنامه ها در جهت تحقق آن ها گام بر می دارد. مدیریت شرکت ضمن متعهد دانستن خود به هدایت شرکت مطابق با تمامی الزامات و بهبود مستمر اثربخشی سیستم از کلیه کارکنان نیز انتظار دارد ضمن درک آن و نیازمندی های کارفرما و الزامات قانونی مربوطه، نسبت به رعایت کیفیت در انجام امور محوله درحیطه عملکرد خود کوشا و مسئولانه عمل نمایند و در این راستا به منظور حفظ تداوم و تناسب خط مشی و حصول اطمینان از آن در موارد مقتضی اقدام به بازنگری آن می نماید.

مهندس محمد محرمی
مدیر عامل


office


اعضای کلیدی رهیاب صنعت
نگارخانه تصویری رهیاب صنعت
رهیاب صنعت البرز در گوگل مپ
تماس با ما

تلفن: 88756835 |88747142 -021

فکس: 88741643-021

آدرس:تهران، خیابان سهروردی شمالی،

کوچه تهمتن، پلاک 6، واحد 16

پیوندها

وزارت راه و شهرسازی

شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور

انجمن بین المللی ژئوسنتتیک

اانجمن ژئوسنتتیک ایران